grub-2.12-rc1 - en to he translation catalogue (912 entries)

en:               total memory: %d KiB
he:               גודל זיכרון כולל: %d KiB

en:     No preferred mode available
he:     אין מצב מועדף מוביל

en:     Preferred mode: %ux%u
he:     מצב מועדף: %ux%u

en:   EDID checksum invalid
he:   בדיקת סיכום EDID שגוי

en:   EDID version: %u.%u
he:   גרסת EDID‏: %u.%u

en:   No info available
he:   אין מידע זמין

en:   VBE info:   version: %d.%d  OEM software rev: %d.%d
he:   פרטי VBE:   גרסה: %d.%d  מהדורת תוכנה של יצרן מקורי: %d.%d

en:  - Partition start at %llu%sKiB
he:  - המחיצה מתחילה ב־%llu%sKiB

en:  - Sector size %uB
he:  - גודל הגזרה הוא %u ב׳

en:  - Total size %llu%sKiB
he:  - גודל כולל %llu%sKiB

en:  - Total size unknown
he:  - הגודל הכולל לא ידוע

en: %s (XSM enabled)
he: %s (XSM מופעל)

en: %s appears to contain a %s filesystem which isn't known to reserve space for DOS-style boot.  Installing GRUB there could result in FILESYSTEM DESTRUCTION if valuable data is overwritten by grub-setup (--skip-fs-probe disables this check, use at your own risk)
he: נראה כי %s מכיל מערכת קבצים מסוג %s שידועה בכך שאינה שומרת מקום לטעינה בסגנון DOS. התקנת GRUB כאן עלולה להחריב את מערכת הקבצים אם מידע כלשהו נדרס על ידי grub-setup ‏(‎--skip-fs-probe משבית את הבדיקה הזאת, יש לנקוט אתה במשנה זהירות)

en: %s does not support UUIDs
he: %s לא תומך במזהים אוניברסליים ייחודיים (UUIDs)

en: %s generates a keyboard layout for GRUB using ckbcomp\n
he: %s מייצר פריסת מקלדת ל־GRUB בעזרת ckbcomp\n

en: %s is deprecated. Use set gfxpayload=%s before linux command instead.
he: אין יותר שימוש ב־%s. יש להשתמש ב־use gfxpayload=%s לפני פקודת הלינוקס במקום.

en: %s is deprecated. VGA mode %d isn't recognized. Use set gfxpayload=WIDTHxHEIGHT[xDEPTH] before linux command instead.
he: אין יותר שימוש ב־%s. מצב ה־VGA‏ %d לא מזוהה. יש להשתמש ב־set gfxpayload=WIDTHxHEIGHT[xDEPTH] לפני פקודת הלינוקס במקום.

en: %s is not yet supported by grub-mkconfig.\n
he: עדיין אין תמיכה ב־%s על ידי grub-mkconfig.\n

en: %s, with Hurd %s
he: %s, עם Hurd %s

en: %s, with Hurd %s (recovery mode)
he: %s, עם Hurd %s (מצב שיקום)

en: %s, with Linux %s
he: %s, עם לינוקס %s

en: %s, with Linux %s (recovery mode)
he: %s, עם לינוקס %s (מצב שיקום)

en: %s, with Xen %s and Linux %s
he: %s, עם Xen %s ולינוקס %s

en: %s, with Xen %s and Linux %s (recovery mode)
he: %s, עם Xen %s ולינוקס %s (מצב שיקום)

en: %s, with Xen hypervisor
he: %s, עם Xen hypervisor

en: %s, with kFreeBSD %s
he: %s, עם kFreeBSD %s

en: %s, with kFreeBSD %s (recovery mode)
he: %s, עם kFreeBSD %s (מצב שיקום)

en: %s, with kernel %s (via %s)
he: %s, עם ליבה %s (דרך %s)

en: %s, with kernel %s (via %s, recovery mode)
he: %s, עם ליבה %s (דרך %s, מצב שיקום)

en: %s: HASH MISMATCH
he: %s: אי־התאמת גיבוב

en: %s: Not found.\n
he: %s: לא נמצא.\n

en: %s: OK
he: %s: תקין

en: %s: READ ERROR
he: %s: שגיאת קריאה

en: %s: You must run this as root\n
he: %s: חובה להריץ את זה כמשתמש על (root)\n

en: %s: error:
he: %s: שגיאה:

en: %s: info:
he: %s: מידע:

en: %s: not found
he: %s: לא נמצא

en: %s: option requires an argument -- `%s'\n
he: %s: האפשרות דורשת ארגומנט -- `%s'\n

en: %s: the command is not allowed when lockdown is enforced
he: %s: הפקודה אסורה בזמן שנאסף מצב נעילה

en: %s: warning:
he: %s: אזהרה:

en: (32-bit)
he: (32 סיביות)

en: (64-bit)
he: (64 סיביות)

en: (on %s)
he: (על גבי %s)

en: - Label `%s'
he: - תווית ‚%s’

en: - Last modification time %d-%02d-%02d %02d:%02d:%02d %s
he: - מועד השינוי האחרון %d-%02d-%02d %02d:%02d:%02d %s

en: --MORE--
he: --עוד--

en: -h HASH [-c FILE [-p PREFIX]] [FILE1 [FILE2 ...]]
he: ‎-h גיבוב [‎-c קובץ [‎-p קידומת]] [קובץ1 ‎[קובץ2 …]]

en: 16-bit protected interface supported
he: מנשק 16 סיביות מוגן נתמך

en: 16-bit protected interface unsupported
he: מנשק 16 סיביות מוגן לא נתמך

en: 32-bit protected interface supported
he: מנשק 32 סיביות מוגן נתמך

en: 32-bit protected interface unsupported
he: מנשק 32 סיביות מוגן לא נתמך

en: =VAL
he: ‪=ערך

en: ACPI non-volatile storage RAM
he: זיכרון אחסון בלתי נדיף ל־ACPI

en: ACPI reclaimable RAM
he: זיכרון שאפשר לדרוש מה־ACPI בחזרה

en: ACPI shutdown failed
he: כיבוי ACPI נכשל

en: ADDR
he: כתובת

en: ADDR VALUE
he: כתובת ערך

en: ADDR VALUE [MASK]
he: כתובת ערך [מסכה]

en: ADDR [SIZE]
he: כתובת [גודל]

en: ADDRESS DNSSERVER
he: שרת_DNS כתובת

en: APM disabled
he: APM מושבת

en: APM disengaged
he: APM פנוי

en: APM enabled
he: APM פעיל

en: APM engaged
he: APM עסוק

en: Accept DOS-style CR/NL line endings.
he: קבלת סיומות שורה בסגנון DOS מסוג CR/NL (החזרת סמן/שורה חדשה).

en: Active input terminals:
he: מסופי קלט פעילים:

en: Active output terminals:
he: מסופי פלט פעילים:

en: Adapter `%s':
he: מתאם ‚%s’:

en: Add PUBKEY_FILE to trusted keys.
he: הוספת קובץ_מפתח_ציבורי למפתחות המהימנים.

en: Add a DNS server
he: הוספת שרת DNS

en: Add a network address.
he: הוספת כתובת רשת.

en: Add a network route.
he: הוספת נתיב רשת.

en: Adding boot menu entry for UEFI Firmware Settings ...\n
he: נוספת רשומת תפריט טעינה להגדרות קושחת UEFI…\n

en: Advanced options for %s
he: אפשרויות מתקדמות עבור %s

en: Advanced options for %s (with Xen hypervisor)
he: אפשרויות מתקדמות עבור %s (עם Xen hypervisor)

en: Allow to interrupt with ESC.
he: לאפשר הפרעה עם ESC.

en: Attempting to install GRUB to a disk with multiple partition labels or both partition label and filesystem.  This is not supported yet.
he: התבצע ניסיון להתקין GRUB לכונן עם מגוון תוויות מחיצות או גם תווית מחיצה ומערכת קבצים. אין בזה תמיכה עדיין.

en: Attempting to install GRUB to a disk with multiple partition labels.  This is not supported yet.
he: מתבצע ניסיון להתקין את GRUB לכונן עם מספר תוויות כוננים. אין בזה תמיכה עדיין.

en: Attempting to install GRUB to a partitionless disk or to a partition.  This is a BAD idea.
he: מתבצע ניסיון להתקין את GRUB לכונן ללא מחיצות או למחיצה. זה רעיון לא מוצלח.

en: Available input terminals:
he: מסופי קלט זמינים:

en: Available modes for console output device.
he: מצבים אפשריים להתקן פלט מסוף.

en: Available output terminals:
he: מסופי פלט זמינים:

en: B
he: ב׳

en: BLOCK
he: בלוק

en: Base directory for hash list.
he: תיקיית הבסיס לרשימת הגיבובים.

en: Bless DIR of HFS or HFS+ partition for PPC macs.
he: מתן ברכה (bless) למחיצות HFS או HFS+‎ על מחשבי מק מבוססי PPC.

en: Bless FILE of HFS or HFS+ partition for intel macs.
he: מתן ברכה (bless) למחיצות HFS או HFS+‎ על מחשבי מק מבוססי אינטל.

en: Boot BIOS-based system.
he: טעינת מערכת מבוססת BIOS.

en: Boot an operating system.
he: טעינת מערכת הפעלה.

en: Boot into single mode.
he: טעינה במצב יחידני.

en: Boot with debug messages.
he: טעינה עם הודעות ניפוי שגיאות.

en: Boot with verbose messages.
he: טעינה עם הודעות מפורטות.

en: Booting `%s'
he: ‚%s’ נטען

en: Booting in blind mode
he: מתבצעת טעינה במצב עיוורון

en: Bootpath: %s
he: נתיב טעינה: %s

en: Bootpath: unavailable
he: נתיב טעינה: לא זמין

en: COLOR
he: צבע

en: COMMAND [ARGS]
he: ‪פקודה ‎[ארגומנטים]

en: CPU Idle doesn't slow down processor
he: המתנה של מעבד לא מאטה אותו

en: CPU Idle slows down processor
he: המתנה של מעבד מאטה אותו

en: CS5536 at %d:%d.%d
he: CS5536 ב־%d:‏%d.%d

en: Can't enable ROM area.
he: לא ניתן להפעיל אזור ROM.

en: Change configured devices.
he: שינוי ההתקנים המוגדרים.

en: Check Alt key.
he: בדיקת מקש Alt.

en: Check Control key.
he: בדיקת מקש Ctrl.

en: Check Shift key.
he: בדיקת מקש Shift.

en: Check for CPU features.
he: לבדוק את יכולות המעבד.

en: Check hashes of files with hash list FILE.
he: בדיקת גיבובי קבצים עם קובץ רשימת גיבובים.

en: Check if CPU supports 64-bit (long) mode (default).
he: לבדוק אם המעבד תומך במצב 64 סיביות (ארוך - ברירת מחדל).

en: Check if CPU supports Physical Address Extension.
he: לבדוק אם המעבד תומך בהרחבת כתובות פיזיות (PAE).

en: Check if FILE can be booted as i386 PAE Xen unprivileged guest kernel
he: לבדוק אם אפשר לטעון את קובץ כליבת i386 PAE אורחת של Xen ללא הרשאות

en: Check if FILE can be booted as x86_64 Xen unprivileged guest kernel
he: לבדוק אם אפשר לטעון את קובץ כליבת x86_64 אורחת של Xen ללא הרשאות

en: Check if FILE can be used as Xen x86 privileged guest kernel
he: לבדוק אם אפשר להשתמש בקובץ כליבת x86_64 אורחת של Xen ללא הרשאות

en: Check if FILE can be used as x86 multiboot kernel
he: לבדוק אם אפשר להשתמש בקובץ כליבת multiboot x86

en: Check if FILE can be used as x86 multiboot2 kernel
he: לבדוק אם אפשר להשתמש בקובץ כליבת multiboot2 x86

en: Check if FILE is ARM EFI file
he: לבדוק אם קובץ זה הוא EFI ל־ARM

en: Check if FILE is ARM Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־ARM

en: Check if FILE is ARM64 EFI file
he: לבדוק אם קובץ זה הוא EFI ל־ARM64

en: Check if FILE is ARM64 Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־ARM64

en: Check if FILE is BIOS bootsector
he: לבדוק אם קובץ זה הוא גזרת טעינה (bootsector)

en: Check if FILE is IA64 EFI file
he: לבדוק אם קובץ זה הוא EFI ל־IA64

en: Check if FILE is IA64 Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־IA64

en: Check if FILE is MIPS Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־MIPS

en: Check if FILE is MIPSEL Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־MIPSEL

en: Check if FILE is POWERPC Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־POWERPC

en: Check if FILE is RISC-V 32bit EFI file
he: לבדוק אם קובץ זה הוא EFI ל־RISC-V של 32 סיביות

en: Check if FILE is RISC-V 64bit EFI file
he: לבדוק אם קובץ זה הוא EFI ל־RISC-V של 64 סיביות

en: Check if FILE is SPARC64 Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־SPARC64

en: Check if FILE is XNU (Mac OS X kernel) hibernated image
he: לבדוק אם קובץ זה הוא דמות מורדמת של XNU (הליבה של Mac OS X) ל־x86_64

en: Check if FILE is hiberfil.sys in hibernated state
he: לבדוק אם קובץ זה הוא hiberfil.sys במצב תרדמת

en: Check if FILE is i386 EFI file
he: לבדוק אם קובץ זה הוא EFI ל־i386

en: Check if FILE is i386 XNU (Mac OS X kernel)
he: לבדוק אם קובץ זה הוא XNU (הליבה של Mac OS X) ל־i386

en: Check if FILE is i386 kFreeBSD
he: לבדוק אם קובץ זה הוא kFreeBSD ל־i386

en: Check if FILE is i386 kNetBSD
he: לבדוק אם קובץ זה הוא kNetBSD ל־i386

en: Check if FILE is of specified type.
he: לבדוק אם קובץ הוא מסוג מסוים.

en: Check if FILE is x86 Linux
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־x86

en: Check if FILE is x86 Linux supporting 32-bit protocol
he: לבדוק אם קובץ זה הוא לינוקס ל־x86 שתומך בפרוטוקול 32 סיביות

en: Check if FILE is x86 kFreeBSD
he: לבדוק אם קובץ זה הוא kFreeBSD ל־x86

en: Check if FILE is x86 kNetBSD
he: לבדוק אם קובץ זה הוא kNetBSD ל־x86

en: Check if FILE is x86_64 EFI file
he: לבדוק אם קובץ זה הוא EFI ל־x86_64

en: Check if FILE is x86_64 XNU (Mac OS X kernel)
he: לבדוק אם קובץ זה הוא XNU (הליבה של Mac OS X) ל־x86_64

en: Check if FILE is x86_64 kFreeBSD
he: לבדוק אם קובץ זה הוא kFreeBSD ל־x86_64

en: Check if FILE is x86_64 kNetBSD
he: לבדוק אם קובץ זה הוא kNetBSD ל־x86_64

en: Check key modifier status.
he: בדיקת מצב מקש החלפה.

en: Check whether user is in USERLIST.
he: לבדוק האם משתמש הוא ברשימת_משתמשים.

en: Clear bit at BYTE:BIT in CMOS.
he: פינוי הסיבית בבית:סיבית ב־CMOS.

en: Clear the screen.
he: פינוי המסך.

en: Compare file `%s' with `%s':
he: השוואת הקובץ ‚%s’ מול ‚%s’:

en: Compare two files.
he: השוואה בין שני קבצים.

en: Compute or check hash checksum.
he: חישוב או בדיקת סיכום ביקורת של גיבוב.

en: Configure serial port.
he: הגדרת פתחה טורית.

en: Continue loops
he: המשך בלולאות

en: Could not locate FPSWA driver
he: לא ניתן לאתר את מנהל ההתקן FPSWA

en: Couldn't find a free BootNNNN slot
he: לא ניתן למצוא חריץ BootNNN פנוי

en: Create BIOS-like structures for backward compatibility with existing OS.
he: יצירת מבנים דמויי BIOS לתאימות לאחור עם מערכת הפעלה קיימת.

en: Current terminfo types:
he: סוגי פרטי המסופים הנוכחיים:

en: DEVICE
he: התקן

en: DEVICE must be an OS device (e.g. /dev/sda).
he: התקן חייב להיות התקן מערכת הפעלה (למשל: ‎/dev/sda)

en: DIR
he: תיקייה

en: DNSSERVER
he: שרת_DNS

en: Decompressor is too big
he: הפורס גדול מדי

en: Default server is ${net_default_server}
he: שרת ברירת המחדל הוא ${net_default_server}

en: Define a menu entry.
he: הגדרת רשומת תפריט.

en: Define a submenu.
he: הגדרת תת־רשומה.

en: Delete a network address.
he: מחיקת כתובת רשת.

en: Delete a network route.
he: מחיקת נתיב רשת.

en: Determine driver.
he: איתור מנהל התקן.

en: Determine filesystem UUID.
he: איתור המזהה הייחודי (UUID) של מערכת הקבצים.

en: Determine filesystem label.
he: איתור תווית מערכת הקבצים.

en: Determine filesystem type.
he: איתור סוג מערכת קבצים.

en: Determine partition UUID.
he: איתור המזהה הייחודי (UUID) של המחיצה.

en: Determine partition map type.
he: איתור סוג מפת מחיצות.

en: Device %s:
he: התקן %s:

en: Disable ACPI.
he: השבתת ACPI.

en: Disable SMP.
he: השבתת SMP.

en: Disable all boot output.
he: השבתת כל פלט הטעינה.

en: Disable/enable SMART (0/1).
he: השבתת/הפעלת SMART‏ (0/1).

en: Disk cache statistics: hits = %lu (%lu.%02lu%%), misses = %lu
he: סטטיסטיקת מטמון כונן: פגיעות = %lu (%lu.%02lu%%), החמצות = %lu

en: Display FPSWA version.
he: הצגת גרסת FPSWA.

en: Display SMART health status.
he: הצגת מצב בריאות SMART.

en: Display a line of text.
he: הצגת שורה של טקסט.

en: Display power mode.
he: הצגת מצב צריכת חשמל.

en: Display the usage of this command and exit.
he: להציג את השימוש בפקודה הזאת ולצאת.

en: Display this help and exit.
he: להציג את העזרה הזאת ולצאת.

en: Display/set current datetime.
he: הצגת/הגדרת התאריך והשעה הנוכחיים.

en: Do not echo input
he: לא להחזיר אליי את הקלט

en: Do not output the trailing newline.
he: לא להציג שורה חדשה עוקבת.

en: Do not print messages.
he: לא להדפיס הודעות.

en: Do not probe any floppy drive.
he: לא לתשאל כונני תקליטונים/דיסקטים.

en: Do not use APM to halt the computer.
he: לא להשתמש ב־APM כדי לעצור את המערכת.

en: Don't display boot diagnostic messages.
he: לא ניתן להציג הודעות ניתוח מהטעינה.

en: Don't load host tables specified by comma-separated list.
he: לא לטעון טבלאות מארחים שצוינו ברשימה מופרדת בפסיקים.

en: Don't reboot, just halt.
he: לא להפעיל מחדש, רק לעצור.

en: Don't stop after first error.
he: לא לעצור אחרי השגיאה הראשונה.

en: Don't update EBDA. May fix failures or hangs on some BIOSes but makes it ineffective with OS not receiving RSDP from GRUB.
he: לא לעדכן את ה־EBDA. עשוי לתקן תקלות או להיתקע בחלק מסוגי ה־BIOS אבל הופך את המצב לבלתי יעיל כאשר מערכת ההפעלה לא מקבלת RSDP מ־GRUB.

en: ESC at any time exits.
he: ESC בכל רגע יוצא.

en: EXPRESSION
he: ביטוי

en: EXPRESSION ]
he: ביטוי ]

en: Elapsed time: %d.%03d s
he: זמן שעבר: %d.%03d שנ׳

en: Elapsed time: %d.%03d seconds
he: זמן שחלף: %d.%03d שניות

en: Embedding is not possible.  GRUB can only be installed in this setup by using blocklists.  However, blocklists are UNRELIABLE and their use is discouraged.
he: הטמעה אינה אפשרית. את GRUB אפשר להתקין בתצורה הזאת רק באמצעות רשימות בלוקים. אבל, רשימות בלוקים אינן אמינות ולא מומלץ להשתמש בהן.

en: Emulate a keystroke sequence
he: הדמיית צירוף הקשות

en: Enable interpretation of backslash escapes.
he: הפעלת פענוח של תווי מילוט לוכסן הפוך.

en: Enable verbose output
he: הפעלת פלט מפורט

en: Enable/disable RTS/CTS.
he: הפעלת/השבתת RTS/CTS.

en: Enter ZFS password:
he: נא למלא סיסמת ZFS:

en: Enter normal mode.
he: מעבר למצב רגיל.

en: Enter passphrase for %s%s%s (%s):
he: נא למלא מילת צופן עבור %s%s%s‏ (%s):

en: Enter password:
he: נא למלא סיסמה:

en: Enter username:
he: נא למלא שם משתמש:

en: Error in parsing command line arguments
he: שגיאה בפענוח ארגומנטים משורת הפקודה

en: Evaluate an expression.
he: הערכת ביטוי.

en: Evaluate arguments as GRUB commands
he: הערכת ארגומנטים כפקודות של GRUB

en: Execute syslinux config in new context
he: הפעלת הגדרות syslinux בהקשר חדש

en: Execute syslinux config in same context
he: הפעלת הגדרות syslinux באותו ההקשר

en: Exit failed
he: היציאה נכשלה

en: Exit from GRUB.
he: יציאה מ־GRUB.

en: Exit from loops
he: יציאה מלולאות

en: Exit from normal mode.
he: יציאה ממצב רגיל.

en: Export variables.
he: ייצוא משתנים.

en: Export version 1 tables to the OS.
he: ייצוא גרסה 1 של הטבלאות למערכת ההפעלה.

en: Export version 2 and version 3 tables to the OS.
he: ייצוא טבלאות בגרסה 2 וגרסה 3 למערכת ההפעלה.

en: FILE
he: קובץ

en: FILE [ARG ...]
he: ‪קובץ ‪[ארגומנטים…‏]

en: FILE [ARGS...]
he: קובץ [ארגומנטים…]

en: FILE1 FILE2
he: קובץ1 קובץ2

en: FPSWA protocol wasn't able to find the interface
he: פרוטוקול FPSWA לא הצליח למצוא את המנשק

en: FPSWA revision: %x
he: מהדורת FPSWA‏: %x

en: Failed to create `device-mapper' tree
he: יצירת עץ ‚device-mapper’ (ממפה התקנים) נכשלה

en: File size: %s
he: גודל קובץ: %s

en: File system `%s' doesn't support embedding
he: מערכת הקבצים ‚%s’ לא תומך בהטמעה

en: Files differ at the offset %llu: 0x%x [%s], 0x%x [%s]
he: הקבצים שונים בהיסט %llu:‏ 0x%x [%s],‏ 0x%x [%s]

en: Files differ in size: %llu [%s], %llu [%s]
he: גודל הקבצים שונה: %llu [%s],‏ %llu [%s]

en: Filesystem cannot be accessed
he: אי אפשר לגשת למערכת הקבצים

en: Filesystem type %s
he: סוג מערכת הקבצים הוא %s

en: Filter the result like linux does.
he: סינון התוצאה כמו בלינוקס.

en: First try the device HINT. If HINT ends in comma, also try subpartitions
he: קודם לנסות את ההתקן רמז. אם רמז מסתיים בפסיק, לנסות גם את תת־המחיצות שלו

en: Fix video problem.
he: תיקון תקלת תצוגה.

en: Found %s on %s (%s)\n
he: %s נמצאה על %s (%s)\n

en: Found %s on %s\n
he: נמצא %s על %s\n

en: Found GNU Mach: %s
he: נמצא GNU Mach‏: %s

en: Found Hurd module: %s
he: נמצא מודול של Hurd‏: %s

en: Found NetBSD kernel: %s\n
he: נמצאה ליבה של NetBSD‏: %s\n

en: Found background: %s\n
he: נמצא טפט: %s\n

en: Found initrd image: %s\n
he: נמצאה דמות initrd‏: %s\n

en: Found kernel module directory: %s\n
he: נמצאה תיקיית מודולי ליבה: %s\n

en: Found kernel of FreeBSD: %s\n
he: נמצאה ליבה של FreeBSD: %s\n

en: Found linux image: %s\n
he: נמצאה דמות לינוקס: %s\n

en: Found theme: %s\n
he: נמצאה ערכת עיצוב: %s\n

en: Freeze ATA security settings until reset.
he: הקפאת הגדרות אבטחת ATA עד לאיפוס.

en: Friday
he: יום שישי

en: G
he: ג׳

en: GNU GRUB  version %s
he: גרסת GNU GRUB‏ %s

en: GRUB doesn't know how to halt this machine yet!
he: GRUB עדיין לא יודע איך לעצור את המכונה הזאת!

en: GRUB emulator.
he: מדמה GRUB.

en: Generate PBKDF2 password hash.
he: לייצר גיבוב סיסמה בתצורת PBKDF2.

en: Generate a grub config file
he: יצירת קובץ הגדרות של grub

en: Generating grub configuration file ...
he: קובץ ההגדרות של grub נוצר…

en: Get disk cache info.
he: משיכת נתוני המטמון של הכונן.

en: Get eight bytes' value at the given offset.
he: משיכת ערך של שמונה בתים בהיסט שצוין.

en: Get four bytes' value at the given offset.
he: משיכת ערך של ארבעה בתים בהיסט שצוין.

en: Get or set EFI text mode.
he: קבלת או הגדרת מצב טקסט ל־EFI.

en: Get the UUID's value at the given offset.
he: משיכת ערך המזהה הייחודי (UUID) בהיסט שצוין.

en: Get the byte's value at the given offset.
he: משיכת ערך הבית בהיסט שסופק.

en: Get the string specified at the given offset.
he: משיכת המחרוזת שנמצאת בהיסט שצוין.

en: Get two bytes' value at the given offset.
he: משיכת ערך של שני בתים בהיסט שצוין.

en: Get/set ATA disk parameters.
he: קבלת/הגדרת משתני כונני ATA.

en: HASH
he: גיבוב

en: HINT
he: רמז

en: Halt the system, if possible using APM.
he: לעצור את המערכת, אם אפשר אז דרך APM.

en: Halts the computer.  This command does not work on all firmware implementations.
he: עוצר את המחשב. הפקודה הזאת לא עובדת בכל מימושי הקושחות.

en: Hello World
he: שלום עולם

en: ID
he: מזהה

en: Incorrect virtual device: no type available
he: התקן וירטואלי שגוי: אין סוג זמין

en: Insufficient privileges to access firmware, assuming BIOS
he: אין מספיק הרשאות כדי לגשת לקושחה, כנראה שזה BIOS

en: Invalid device `%s'.
he: ההתקן ‚%s’ שגוי.

en: KEYBOARD_KEY
he: מקש_מקלדת

en: Key file
he: קובץ מפתח

en: Key file data size (bytes)
he: גודל נתוני קובץ מפתח (בתים)

en: Key file offset (bytes)
he: היסט קובץ מפתח (בתים)

en: Keyboard key to quickly boot this entry.
he: מקש במקלדת לטעינת הרשומה הזאת במהירות.

en: Leaf virtual device (file or disk)
he: התקן קצה וירטואלי (קובץ או כונן)

en: Legacy `ask' parameter no longer supported.
he: המשתנה המיושן ‚ask’ (בקשה) אינו נתמך עוד.

en: Length of generated hash
he: אורך הגיבוב שנוצר

en: Length of salt
he: אורך ההמלחה

en: List DNS servers
he: הצגת שרתי DNS

en: List PCI devices.
he: הצגת התקני PCI.

en: List Xen storage.
he: הצגת אחסון של Xen.

en: List all files.
he: הצגת כל הקבצים.

en: List coreboot tables.
he: הצגת טבלאות coreboot.

en: List devices and files.
he: הצגת התקנים וקבצים.

en: List devices.
he: הצגת התקנים.

en: List free and allocated memory blocks.
he: הצגת בלוקים פנויים ומוקצים של זיכרון.

en: List free memory blocks.
he: הצגת בלוקים פנויים של זיכרון.

en: List memory map provided by firmware.
he: הצגת מפת זיכרון שמסופקת על ידי קושחה.

en: List of supported video modes:
he: הצגת מצבי הווידאו הנתמכים:

en: List of users allowed to boot this entry.
he: רשימת משתמשים שמורשים לטעון את הרשומה הזאת.

en: List or select an input terminal.
he: הצגת או בחירת מסוף קלט.

en: List or select an output terminal.
he: הצגת או בחירת מסוף פלט.

en: List variables from environment block file.
he: הצגת משתנים מקובץ בלוק סביבה.

en: Load 64-bit XNU image.
he: טעינת דמות XNU של 64 סיביות.

en: Load BIOS dump.
he: טעינת היטל BIOS.

en: Load DTB file.
he: טעינת קובץ DTB.

en: Load FreeBSD env.
he: טעינת סביבת (env) FreeBSD.

en: Load FreeBSD kernel module (ELF).
he: טעינת מודול ליבה של FreeBSD‏ (ELF).

en: Load FreeBSD kernel module.
he: טעינת מודול ליבה של FreeBSD.

en: Load FreeDOS kernel.sys.
he: טעינת kernel.sys של FreeDOS.

en: Load Linux.
he: טעינת לינוקס.

en: Load NTLDR or BootMGR.
he: טעינת NTLDR או BootMGR.

en: Load NetBSD kernel module (ELF).
he: טעינת מודול ליבה של NetBSD‏ (ELF).

en: Load NetBSD kernel module.
he: טעינת מודול ליבה של NetBSD.

en: Load Plan9 kernel.
he: טעינת ליבה של Plan9.

en: Load Truecrypt ISO.
he: טעינת ISO של Truecrypt.

en: Load XNU extension directory.
he: טעינת תיקיית הרחבות של XNU.

en: Load XNU extension package.
he: טעינת חבילת הרחבה של GNU.

en: Load XNU extension.
he: טעינת הרחבת XNU.

en: Load XNU image.
he: טעינת דמות XNU.

en: Load `device-properties' dump.
he: טעינת היטל של ‚device-properties’ (משתנה - מאפייני התקן)

en: Load a PXE image.
he: טעינת דמות PXE.

en: Load a keyboard layout.
he: טעינת פריסת מקלדת.

en: Load a multiboot 2 kernel.
he: טעינת ליבת multiboot 2.

en: Load a multiboot 2 module.
he: טעינת מודול multiboot 2.

en: Load a multiboot kernel.
he: טעינת ליבת multiboot.

en: Load a multiboot module.
he: טעינת מודול multiboot.

en: Load a xen hypervisor.
he: טעינת xen hypervisor.

en: Load a xen module.
he: טעינת מודול של xen.

en: Load another boot loader.
he: טעינת מנגנון טעינה אחר.

en: Load another config file but take only menu entries.
he: לטעון קובץ הגדרות אחר אבל לקבל רק את רשומות התפריט.

en: Load another config file without changing context but take only menu entries.
he: טעינת קובץ הגדרות נוסף מבלי לשנות את ההקשר אבל כן לקחת רק את רשומות התפריטים.

en: Load another config file without changing context.
he: טעינת קובץ הגדרות נוסף מבלי לשנות את ההקשר.

en: Load another config file.
he: טעינת קובץ הגדרות נוסף.

en: Load another coreboot payload
he: טעינת מטען אחר של coreboot

en: Load background image for active terminal.
he: טעינת תמונת רקע למסוף הפעיל.

en: Load host ACPI tables and tables specified by arguments.
he: לטעון את טבלאות ה־ACPI של המארח וטבלאות שצוינו בארגומנטים.

en: Load initrd.
he: טעינת initrd.

en: Load kOpenBSD ramdisk.
he: טעינת כונן זיכרון (ramdisk) של kOpenBSD.

en: Load kernel of FreeBSD.
he: טעינת ליבה של FreeBSD.

en: Load kernel of NetBSD.
he: טעינת ליבה של NetBSD.

en: Load kernel of OpenBSD.
he: טעינת ליבה של OpenBSD.

en: Load module.
he: טעינת מודול.

en: Load only tables specified by comma-separated list.
he: לטעון רק טבלאות שצוינו ברשימות מופרדות בפסיקים.

en: Load the same file in multiple ways.
he: טעינת אותו הקובץ במגוון דרכים.

en: Load variables from environment block file.
he: טעינת משתנים מקובץ בלוק סביבה.

en: Loading GNU Mach ...
he: GNU Mach נטען…

en: Loading Linux %s ...
he: לינוקס %s נטען…

en: Loading XSM policy ...
he: מדיניות XSM נטענת…

en: Loading Xen %s ...
he: Xen %s נטען…

en: Loading initial ramdisk ...
he: כונן הזיכרון (ramdisk) הראשוני נטען…

en: Loading kernel of FreeBSD %s ...
he: הליבה של FreeBSD %s נטענת…

en: Loading kernel of Illumos ...
he: הליבה של Illumos נטענת…

en: Loading the Hurd ...
he: העדר (Hurd) נטען…

en: M
he: מ׳

en: MAC verification failed
he: אימות כתובת חומרה (MAC) נכשל

en: MENU_ENTRY is a number, a menu item title or a menu item identifier.
he: MENU_ENTRY (רשומת תפריט) זה מספר, כותרת פריט בתפריט או מזהה פריט בתפריט.

en: MODULE
he: מודול

en: Mail xorriso support requests to <bug-xorriso@gnu.org>.
he: בקשות לתמיכה ב־xorriso יש לשלוח אל <bug-xorriso@gnu.org>.

en: Make GRUB keyboard layout file.
he: יצירת קובץ פריסת מקלדת של GRUB.

en: Manage the BIOS drive mappings.
he: ניהול מיפויי הכוננים של ה־BIOS.

en: Manipulate PCI devices.
he: תפעול התקני PCI.

en: Match structures with the given handle.
he: התאמת מבחנים עם הידית שסופקה.

en: Match structures with the given type.
he: התאמת המבנים מהסוג שסופק.

en: Measure time used by COMMAND
he: מדידת הזמן בו השתמשה הפקודה

en: Memory type: DDR2.
he: סוג זיכרון: DDR2.

en: Memory type: Unknown.
he: סוג זיכרון: לא ידוע.

en: Menu entry identifier.
he: מזהה רשומת תפריט.

en: Menu entry not specified.
he: לא צוינה רשומה בתפריט.

en: Menu entry type.
he: סוג רשומת תפריט.

en: Missing arguments
he: חסרים ארגומנטים

en: Monday
he: יום שני

en: More than one menu entry?
he: יותר מרשומה אחת בתפריט?

en: Mount all volumes with `boot' flag set.
he: עיגון כל הכרכים שמוגדר להם הדגלון ‚boot’ (טעינה).

en: Mount all.
he: עיגון של הכול.

en: Mount by UUID.
he: עיגון לפי מזהה ייחודי (UUID).

en: NAME
he: שם

en: NAME [VARIABLE] [HINTS]
he: ‪שם ‎[משתנה] ‎[רמזים]

en: NUMBER_OF_SECONDS
he: מספר_שניות

en: Name	Ref Count	Dependencies
he: שם	מונה הפניות	תלויות

en: Network protocols:
he: פרוטוקולים של רשת:

en: New MBR is written to `%s'
he: ה־MBR החדש נכתב אל ‚%s’

en: No CS5536 found
he: לא נמצא CS5536

en: No FPSWA found
he: לא נמצא FPSWA

en: No boot time statistics is available
he: אין סטטיסטיקה על זמן הטעינה

en: No disk cache statistics available
he: אין סטטיסטיקה זמינה למטמון הכונן

en: No drives have been remapped
he: אין כוננים שמופו מחדש

en: No known filesystem detected
he: לא זוהו מערכות קבצים מוכרות

en: No path is specified.
he: לא צוין נתיב.

en: No virtual device tree available
he: אין עץ התקנים וירטואליים

en: Number of PBKDF2 iterations
he: מספר חזרות של PBKDF2

en: OPTIONS FILE
he: קובץ אפשרויות

en: Only probe EFI disks.
he: לתשאל רק כונני EFI.

en: Options:
he: אפשרויות:

en: P
he: פ׳

en: PARTITION COMMANDS
he: פקודות מחיצות

en: PATH
he: נתיב

en: PBKDF2 hash of your password is %s
he: גיבוי ה־PBKDF2 של הסיסמה שלך הוא %s

en: PORT
he: פתחה

en: PORT VALUE [MASK]
he: פתחה ערך [מסכה]

en: PUBKEY_ID
he: מזהה_מפתח_ציבורי

en: Parse legacy config in new context
he: פירוק הגדרות מיושנות בהקשר חדש

en: Parse legacy config in new context taking only menu entries
he: פירוק הגדרות מיושנות בהקשר חדש תוך משיכת רשומות התפריט בלבד

en: Parse legacy config in same context
he: פירוק הגדרות מיושנות באותו הקשר

en: Parse legacy config in same context taking only menu entries
he: פירוק הגדרות מיושנות באותו הקשר תוך משיכת רשומות התפריט בלבד

en: Part no: %s.
he: חלק מס׳: %s.

en: Partition %s:
he: מחיצה %s:

en: Partition style `%s' doesn't support embedding
he: סגנון המחיצות ‚%s’ לא תומך בהטמעה

en: Password to open volumes.
he: סיסמה לפתיחת כרכים.

en: Path: %s
he: נתיב: %s

en: Path: unavailable
he: נתיב: לא זמין

en: Perform COMMANDS on partition.
    Use `parttool PARTITION help' for the list of available commands.
he: ביצוע פעולות על מחיצה.
    יש להשתמש ב־‚‪parttool מחיצה help‬’ לקבלת רשימת הפקודות הזמינות.

en: Perform a DNS lookup
he: ביצוע איתור דרך DNS

en: Perform an IPV6 autoconfiguration
he: ביצוע הגדרה אוטומטית של IPV6.

en: Perform both direct and reverse mappings.
he: ביצוע גם מיפויים ישירים וגם הפוכים.

en: Play a tune.
he: השמעת צליל.

en: Please don't use old title `%s' for GRUB_DEFAULT, use `%s' (for versions before 2.00) or `%s' (for 2.00 or later)
he: נא לא להשתמש בכותרת הישנה ‚%s’ לטובת GRUB_DEFAULT (ברירת מחדל של GRUB), יש להשתמש ב־‚%s’ (לגרסאות שלפני 2.00) או ב־‚%s’ (ל־2.00 ומעלה)

en: Pool name: %s
he: שם מאגר: %s

en: Pool name: unavailable
he: שם מאגר: לא זמין

en: Pool state: active
he: מצב מאגר: פעיל

en: Pool state: destroyed
he: מצב מאגר: מושמד

en: Pool state: exported
he: מצב מאגר: מיוצא

en: Pool state: level 2 ARC device
he: מצב מאגר: התקן ARC ברמה 2

en: Pool state: potentially active
he: מצב מאגר: כנראה פעיל

en: Pool state: reserved for hot spare
he: מצב מאגר: שמור להחלפה חמה

en: Pool state: unavailable
he: מצב מאגר: לא זמין

en: Pool state: uninitialized
he: מצב מאגר: לא מאותחל

en: Possible arguments are:
he: הארגומנטים האפשריים הם:

en: Possible commands are:
he: הפקודות האפשריות הן:

en: Possible devices are:
he: ההתקנים האפשריים הם:

en: Possible files are:
he: הקבצים האפשריים הם:

en: Possible partitions are:
he: המחיצות האפשריות הן:

en: Possible things are:
he: הדברים האפשריים הם:

en: Press any key to continue...
he: נא להקיש על מקש כלשהו להמשך…

en: Press any key to launch xnu
he: נא ללחוץ על מקש כלשהו לטעינת xnu

en: Print Memory information.
he: הצגת פרטי זיכרון.

en: Print a block list.
he: הצגת רשימת בלוקים.

en: Print drive identity and settings.
he: הצגת זהות והגדרות הכונן.

en: Print sizes in a human readable format.
he: הצגת הגדלים בתבנית ידידותית לבני אדם.

en: RAM holding coreboot tables
he: זיכרון שמחזיק את הטבלאות של coreboot

en: RAM holding firmware code
he: זיכרון שמחזיק את קוד הקושחה

en: RAM slot number %d
he: חריץ זיכרון מס׳ %d

en: REGEXP STRING
he: מחרוזת ביטוי רגולרי

en: ROM image is present.
he: לא קיימת דמות ROM.

en: Read 16-bit value from ADDR.
he: קריאת ערך 16 סיביות מכתובת.

en: Read 16-bit value from PORT.
he: קריאת ערך באורך 16 סיביות מפתחה.

en: Read 32-bit value from ADDR.
he: קריאת ערך 32 סיביות מכתובת.

en: Read 32-bit value from PORT.
he: קריאת ערך באורך 32 סיביות מפתחה.

en: Read 8-bit value from ADDR.
he: קריאת ערך 8 סיביות מכתובת.

en: Read 8-bit value from PORT.
he: קריאת ערך באורך 8 סיביות מפתחה.

en: Read a CPU model specific register.
he: קריאת אוגר מסוים של דגם מעבד.

en: Read header from file
he: קריאת כותרת מקובץ

en: Read only LENGTH bytes.
he: לקרוא רק אורך בתים.

en: Reboot failed
he: ההפעלה מחדש נכשלה

en: Reboot into firmware setup menu.
he: הפעלה מחדש לתוך תפריט הגדרות הקושחה.

en: Reboot the computer.
he: הפעלת המחשב מחדש.

en: Reenter password:
he: נא למלא סיסמה מחדש:

en: Register %x of %x:%02x.%x is %x
he: אוגר %x מתוך %x:%02x.%x הוא %x

en: Remove PUBKEY_ID from trusted keys.
he: הסרת מזהה_מפתח_ציבורי ממפתחות מהימנים.

en: Remove a DNS server
he: הסרת שרת DNS

en: Remove a module.
he: הסרת מודול.

en: Report bugs to <bug-grub@gnu.org>.
he: יש לדווח על תקלות לכתובת <bug-grub@gnu.org>.

en: Requested serial terminal but GRUB_SERIAL_COMMAND is unspecified. Default parameters will be used.
he: התקבלה בקשה למסוף טורי אך לא צוין GRUB_SERIAL_COMMAND (פקודה טורית של GRUB). ייעשה שימוש במשתני ברירת המחדל.

en: Reset all mappings to the default values.
he: איפוס כל המיפויים לערכי ברירת המחדל.

en: Retrieve SMBIOS information.
he: משיכת פרטי SMBIOS.

en: Retrieve device info.
he: משיכת מידע על ההתקן.

en: Return from a function.
he: חזרה מפונקציה.

en: Return to IEEE1275 prompt.
he: חזרה לבקשת IEEE1275.

en: SHORTNAME
he: שם_מקוצר

en: SIZE
he: גודל

en: STRING
he: מחרוזת

en: STRING ...
he: מחרוזת…

en: Saturday
he: שבת

en: Save read value into variable VARNAME.
he: שמירת הערכים שנקראו למשתנה VARNAME.

en: Save variables to environment block file.
he: שמירת המשתנים לקובץ בלוק סביבה.

en: Script `%s' contains no commands and will do nothing
he: הסקריפט ‚%s’ לא מכיל פקודות ולא יעשה כלום

en: Search devices by UUID. If VARIABLE is specified, the first device found is set to a variable.
he: חיפוש התקנים לפי מזהה ייחודי (UUID). אם צוין משתנה, ההתקן הראשון שנמצא מוגדר למשתנה.

en: Search devices by a file.
he: חיפוש התקנים לפי קובץ.

en: Search devices by a filesystem label.
he: חיפוש התקנים לפי תווית מערכת קבצים.

en: Search devices by file, filesystem label or filesystem UUID. If --set is specified, the first device found is set to a variable. If no variable name is specified, `root' is used.
he: חיפוש התקנים לפי קובץ, תווית מערכת קבצים או מזהה ייחודי (UUID) של מערכת קבצים. אם צוין ‎--set, ההתקן הראשון שנמצא יוקצה למשתנה. אם לא צוין שם משתנה, ייעשה שימוש ב־‚root’.

en: Search devices by file. If VARIABLE is specified, the first device found is set to a variable.
he: חיפוש התקנים לפי קובץ. אם צוין משתנה, ההתקן הראשון שנמצא מוגדר למשתנה.

en: Search devices by label. If VARIABLE is specified, the first device found is set to a variable.
he: חיפוש התקנים לפי תווית. אם צוין משתנה, ההתקן הראשון שנמצא מוגדר למשתנה.

en: Select a structure when several match.
he: בחירת מבנה כשיש מספר התאמות.

en: Select device by its position on the bus.
he: בחירת התקן לפי המקום שלו באפיק.

en: Select device by vendor and device IDs.
he: בחירת התקן לפי מזהי יצרן והתקן.

en: Set Advanced Power Management
    (1=low, ..., 254=high, 255=off).
he: הגדרת ניהול צריכת חשמל מתקדמת
    (1=נמוכה, ..., 254=גבוהה, 255=כבויה).

en: Set OEMID of RSDP, XSDT and RSDT.
he: הגדרת OEMID של RSDP,‏ XSDT ושל RSDT.

en: Set OEMTABLE ID of RSDP, XSDT and RSDT.
he: הגדרת OEMTABLE ID של RSDP,‏ XSDT ושל RSDT.

en: Set OEMTABLE revision of RSDP, XSDT and RSDT.
he: הגדרת מהדורת OEMTABLE של RSDP,‏ XSDT ו־RSDT.

en: Set a variable to return value.
he: הגדרת משתנה להחזרת הערך.

en: Set background color for active terminal.
he: הגדרת צבע רקע למסוף הפעיל.

en: Set bit at BYTE:BIT in CMOS.
he: הגדרת סיבית בבית:סיבית ב־CMOS.

en: Set creator field of RSDP, XSDT and RSDT.
he: הגדרת שדה יוצר של RSDP,‏ XSDT ושל RSDT.

en: Set creator revision of RSDP, XSDT and RSDT.
he: הגדרת מהדורת יוצר של RSDP,‏ XSDT ושל RSDT.

en: Set drive to sleep mode.
he: הגדרת הכונן למצב שינה.

en: Set drive to standby mode.
he: הגדרת הכונן למצב המתנה.

en: Set positional parameters.
he: הגדרת משתנים לפי מקום.

en: Set the base frequency.
he: הגדרת תדירות היסוד.

en: Set the default boot menu entry for GRUB, for the next boot only.
he: הגדרת רשומת תפריט הטעינה כברירת המחדל ב־GRUB, לטעינת המערכת הבאה בלבד.

en: Set the default boot menu entry for GRUB.
he: הגדרת רשומת ברירת המחדל בתפריט הטעינה ל־GRUB.

en: Set the serial port address.
he: הגדרת כתובת הפתחה הטורית.

en: Set the serial port parity.
he: הגדרת זוגיות הפתחה הטורית.

en: Set the serial port speed.
he: הגדרת מהירות הפתחה הטורית.

en: Set the serial port stop bits.
he: הגדרת סיביות העצירה בפתחה הטורית.

en: Set the serial port word length.
he: הגדרת אורך מילה בפתחה הטורית.

en: Set the serial unit.
he: הגדרת היחידה הטורית.

en: Set user password (PBKDF2).
he: הגדרת סיסמת משתמש (PBKDF2).

en: Set user password (plaintext). Unrecommended and insecure.
he: הגדרת סיסמת משתמש (טקסט פשוט). לא מומלץ ולא מאובטח.

en: Set variable with user input.
he: הגדרת משתנה עם קלט משתמש.

en: Setting GRUB_TIMEOUT to a non-zero value when GRUB_HIDDEN_TIMEOUT is set is no longer supported.
he: הגדרת GRUB_TIMEOUT (זמן המתנה של GRUB) לערך שאינו אפס כאשר GRUB_HIDDEN_TIMEOUT (זמן קצוב לפני הצגת GRUB) מוגדר אינה נתמכת עוד.

en: Shift positional parameters.
he: הזחת משתנים לפי מקום.

en: Show ACPI information.
he: הצגת פרטי ACPI.

en: Show APM information.
he: הצגת פרטי APM.

en: Show CBMEM console content.
he: הצגת תוכן מסוף CBMEM.

en: Show a help message.
he: הצגת הודעת עזרה.

en: Show a long list with more detailed information.
he: הצגת רשימה ארוכה עם יותר פרטים.

en: Show boot time statistics.
he: הצגת סטטיסטיקה על זמן הטעינה.

en: Show coreboot boot time statistics.
he: הצגת סטטיסטיקת זמן טעינה של coreboot.

en: Show loaded modules.
he: הצגת מודולים שנטענו.

en: Show memory contents.
he: הצגת תוכן הזיכרון.

en: Show raw contents of ATA IDENTIFY sector.
he: הצגת תוכן גולמי של גזרת IDENTIFY (זיהוי) של ATA.

en: Show raw contents of a file or memory.
he: הצגת תוכן גולמי של קובץ או זיכרון.

en: Show raw dump of the CMOS contents.
he: הצגת תוכן גולמי של תוכן ה־CMOS.

en: Show raw dump of the PCI configuration space.
he: הצגת היטל גולמי של מרחב הגדרות PCI.

en: Show the contents of a file.
he: הצגת תוכן קובץ.

en: Show the current mappings.
he: הצגת המיפויים הנוכחיים.

en: Show the list of trusted keys.
he: הצגת רשימת המפתחות המהימנים.

en: Show this message.
he: הצגת ההודעה הזאת.

en: Show version 1 tables only.
he: הצגת טבלאות בגרסה 1 בלבד.

en: Show version 2 and version 3 tables only.
he: הצגת טבלאות בגרסאות 2 ו־3 בלבד.

en: Shutdown failed
he: הכיבוי נכשל

en: Simulate grub-legacy `initrd' command
he: הדמיית פקודת ‚initrd’ של grub-legacy (גרסה מיושנת)

en: Simulate grub-legacy `kernel' command
he: הדמיית פקודת ‚kernel’ של grub-legacy (גרסה מיושנת)

en: Simulate grub-legacy `modulenounzip' command
he: הדמיית פקודת ‚modulenounzip’ של grub-legacy (גרסה מיושנת)

en: Simulate grub-legacy `password' command
he: הדמיית פקודת ‚password’ (סיסמה) של grub-legacy

en: Simulate grub-legacy `password' command in menu entry mode
he: הדמיית פקודת ‚password’ (סיסמה) של grub-legacy במצב רשומת תפריט

en: Skip offset bytes from the beginning of file.
he: דילוג על היסט של בתים מתחילת קובץ.

en: Skip signature-checking of the environment file.
he: דילוג בדיקת חתימות של קובץ הסביבה.

en: Skip signature-checking of the public key file.
he: דילוג על בדיקת חתימות של קובץ המפתח הציבורי.

en: Some Hurd stuff found, but not enough to boot.
he: נמצאו מספר דברים של Hurd, אבל לא מספיק כדי לטעון אותו.

en: Sorry, no parttool is available for %s
he: מחילה, אין parttool (כלי מחיצות) זמין עבור %s

en: Specify filename.
he: ציון שם קובץ.

en: Specify hash to use.
he: ציון הגיבוי לשימוש.

en: Specify size for each read operation
he: הצגת גודל לכל פעולת קריאה

en: Speed: %s
he: מהירות: %s

en: Store matched component NUMBER in VARNAME.
he: אחסון מספר הארגומנט שנמצא בשם_משתנה.

en: Store the value in the given variable name.
he: אחסון הערך בשם המשתנה שסופק.

en: Stress test large allocations.
he: בדיקת עומס על הקצאות גדולות.

en: Success
he: הצלחה

en: Sunday
he: יום ראשון

en: Suppress normal output (warnings remain).
he: הדחקת פלט רגיל (האזהרות נשארות).

en: Switch to native disk drivers. If no modules are specified default set (pata,ahci,usbms,ohci,uhci,ehci) is used
he: החלפה למנהלי התקנים מובנים של הכוננים. אם לא צוינו מודולים ייעשה שימוש בערכת ברירת המחדל (pata,ahci,usbms,ohci,uhci,ehci)

en: Syntax error at line %u
he: שגיאת תחביר בשורה %u

en: System management bus controller I/O space is at 0x%x
he: מרחב קלט־פלט של בקר האפיקים לניהול המערכת נמצא ב־0x%x

en: T
he: ט׳

en: TPM unavailable
he: TPM לא זמין

en: Test USB support.
he: בדיקת תמיכה ב־USB.

en: Test bit at BYTE:BIT in CMOS.
he: בדיקת הסיבית בבית:סיבית ב־CMOS.

en: Test file read speed.
he: בדיקת מהירות קריאת קבצים.

en: Test if REGEXP matches STRING.
he: בדיקה אם ביטוי רגולרי לוכד מחרוזת.

en: Text-only
he: טקסט בלבד

en: The files are identical.
he: הקבצים זהים.

en: This entry can be booted by any user.
he: כל משתמש שהוא יכול לטעון את הרשומה הזאת.

en: This requires setting GRUB_DEFAULT=saved in %s/default/grub.\n
he: דורש את ההגדרה GRUB_DEFAULT=saved תחת %s/default/grub.\n

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Total flash size: %d B.
he: גודל צריבה כולל: %d ב׳.

en: Transform a system filename into GRUB one.
he: התמרת שם קובץ מערכת קבצים לכזה של GRUB.

en: Transform syslinux config into GRUB one.
he: התמרת ההגדרות של syslinux לאלו של GRUB.

en: Translate to lower case.
he: תרגום לאותיות קטנות.

en: Translate to upper case.
he: תרגום לאותיות גדולות.

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: UNKNOWN
he: לא ידוע

en: USER PASSWORD
he: סיסמת משתמש

en: USER PBKDF2_PASSWORD
he: סיסמת_PBKDF2 למשתמש

en: USERNAME[,USERNAME]
he: שם_משתמש[,שם_משתמש]

en: Unable to create pipe: %s
he: לא ניתן ליצור צינור: %s

en: Unable to fork: %s
he: לא ניתן להסתעף: %s

en: Unable to retrieve pool state
he: לא ניתן למשוך את מצב המאגר

en: Uncompress file before checksumming.
he: לפרוס קובץ לפני בדיקת סיכום.

en: Unknown address type %d
he: סוג הכתובת %d לא ידוע

en: Unknown command `%s'.
he: הפקודה ‚%s’ אינה מוכרת.

en: Unknown encoding
he: קידוד תווים לא ידוע

en: Unknown video mode
he: מצב וידאו לא מוכר

en: Unrecognized option `%s'\n
he: האפשרות ‚%s’ אינה מזוהה\n

en: Unrecognized pool state
he: מצב מאגר לא מזוהה

en: Unsupported address type %d
he: סוג הכתובת %d לא נתמך

en: Unsupported hw address type %d
he: סוג כתובת החומרה %d לא נתמך

en: Unsupported image format
he: סוג התמונה אינו נתמך

en: Usage:
he: שימוש:

en: Usage: %s -o OUTPUT CKBMAP_ARGUMENTS...\n
he: שימוש: ‎%s -o OUTPUT CKBMAP_ARGUMENTS...\n

en: Usage: %s DEVICE
he: שימוש: %s התקן

en: Usage: %s [OPTION] MENU_ENTRY\n
he: שימוש: %s [OPTION] MENU_ENTRY\n (אפשרות, רשומה בתפריט)

en: Usage: %s [OPTION]\n
he: שימוש: ‎%s [אפשרות]\n

en: Use CD-ROM as root.
he: להשתמש בכונן התקליטורים כמשתמש על (root).

en: Use STRING as menu entry body.
he: להשתמש במחרוזת כגוף רשומת התפריט.

en: VARNAME
he: שם_משתנה

en: Verbose countdown.
he: ספירה מפורטת לאחור.

en: Verify detached signature.
he: אימות חתימה מנותקת.

en: Virtual device is degraded
he: ההתקן הווירטואלי במצב ירוד

en: Virtual device is faulted
he: ההתקן הווירטואלי פגום

en: Virtual device is offline
he: ההתקן הווירטואלי מנותק

en: Virtual device is online
he: ההתקן הווירטואלי מחובר

en: Virtual device is removed
he: ההתקן הווירטואלי הוסר

en: WARNING: no console will be available to OS
he: אזהרה: אף מסוף לא יהיה זמין למערכת ההפעלה

en: Wait for a specified number of seconds.
he: להמתין מספר קצוב של שניות כמצוין.

en: Wait for keypress after every line of output.
he: להמתין להקשה לאחר כל שורת פלט.

en: Warning:
he: אזהרה:

en: Warning: invalid background color `%s'
he: אזהרה: צוות הרקע ‚%s’ שגוי

en: Warning: invalid foreground color `%s'
he: אזהרה: צוות החזית ‚%s’ שגוי

en: Warning: syntax error (missing slash) in `%s'
he: אזהרה: שגיאת תחביר (לוכסן חסר) ב־‚%s’

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Windows NT/2000/XP (loader)
he: Windows NT/2000/XP (מטעין)

en: Windows Vista/7 (loader)
he: Windows Vista/7 (מטעין)

en: Write 16-bit VALUE to ADDR.
he: כתיבת ערך 16 סיביות מכתובת.

en: Write 16-bit VALUE to PORT.
he: כתיבת ערך של 16 סיביות לפתחה.

en: Write 32-bit VALUE to ADDR.
he: כתיבת ערך 32 סיביות מכתובת.

en: Write 32-bit VALUE to PORT.
he: כתיבת ערך של 32 סיביות לפתחה.

en: Write 8-bit VALUE to ADDR.
he: כתיבת ערך 8 סיביות מכתובת.

en: Write 8-bit VALUE to PORT.
he: כתיבת ערך של 8 סיביות לפתחה.

en: Write a value to a CPU model specific register.
he: לכתוב ערך לאוגר המסוים של דגם המעבד.

en: Written SPD bytes: %d B.
he: בתים של SPD שנכתבו: %d ב׳.

en: Xen hypervisor, version %s
he: Xen hypervisor, גרסה %s

en: Your embedding area is unusually small.  core.img won't fit in it.
he: אזור ההטמעה שלך קטן באופן חריג. core.img גדול עבורו.

en: [--append|--remove] [TERMINAL1] [TERMINAL2] ...
he: ‪[--append|--remove] [מסוף1] [מסוף2] …

en: [--force|--bpb] FILE
he: [‎--force|--bpb] קובץ

en: [--md5] PASSWD [FILE]
he: ‪[--md5] סיסמה ‎[קובץ]

en: [--no-mem-option] [--type=TYPE] FILE [ARG ...]
he: ‪[--no-mem-option] [--type=סוג] קובץ ‎[ארגומנטים…‏]

en: [-e|-n] STRING
he: [-e|-n] מחרוזת

en: [-f FILE]
he: ‪[-f קובץ]

en: [-f FILE] [-s|--skip-sig] [variable_name_to_whitelist] [...]
he: ‪[-f קובץ] [-s|--skip-sig] [שם_משתנה_להתרה] […]

en: [-f FILE] variable_name [...]
he: ‪[-f קובץ] שם_משתנה […]

en: [-l|-h|-a] [FILE ...]
he: ‪[-l|-h|-a] [קובץ…‏]

en: [-m (stretch|normal)] FILE
he: [-m (stretch|normal)] קובץ

en: [-s POSITION] [-d DEVICE]
he: ‪[‎-s מקום] [‎-d התקן]

en: [-s POSITION] [-d DEVICE] [-v VAR] REGISTER[=VALUE[:MASK]]
he: ‪[-s מקום] [-d התקן] [-v משתנה] אוגר[=ערך‎[:מסכה]]

en: [-s] [ENVVAR]
he: ‪[-s] [משתנה_סביבתי]

en: [-s|--skip-sig] FILE SIGNATURE_FILE [PUBKEY_FILE]
he: ‪[-s|--skip-sig] קובץ‎ קובץ_חתימה‎ [קובץ_מפתח_ציבורי]

en: [-s|--skip-sig] PUBKEY_FILE
he: [‎-s|--skip-sig] קובץ_מפתח_ציבורי

en: [CARD]
he: [כרטיס]

en: [KEYSTROKE1] [KEYSTROKE2] ...
he: [הקלדה1] [הקלדה2]…

en: [LENGTH]
he: [אורך]

en: [MODULE1 MODULE2 ...]
he: [מודול1 מודול2…]

en: [OPTIONS...]
he: [אפשרויות…]

en: [OPTS]
he: [אפשרויות]

en: [USERLIST]
he: [רשימת_משתמשים]

en: [VALUE]...
he: [ערך]…

en: [bus]:[slot][.func]
he: ‪[אפיק]:[חריץ][.יכולת]

en: [min | max | <mode_num> | <cols> <rows>]
he: [min | max | <mode_num> | <cols> <rows>‎]

en: [vendor]:[device]
he: ‪[יצרן]:[התקן]

en: access denied
he: הגישה נדחתה

en: addr
he: כתובת

en: address not found
he: הכתובת לא נמצאה

en: alloc-mem failed
he: הקצאת זיכרון (alloc-mem) נכשלה

en: at most two arguments expected
he: אמורים להיות שני ארגומנטים לכל היותר

en: available RAM
he: זיכרון זמין

en: bad port number
he: מספר פתחה שגוי

en: bad signature
he: חתימה שגויה

en: base_addr = 0x%llx, length = 0x%llx, %s
he: כתובת_בסיס = 0x%llx, אורך = 0x%llx, %s

en: base_addr = 0x%llx, length = 0x%llx, type = 0x%x
he: כתובת_בסיס = 0x%llx, אורך = 0x%llx, סוג = 0x%x

en: big file signature isn't implemented yet
he: עדיין אין תמיכה בקובצי חתימות גדולים

en: bitmap file `%s' is of unsupported format
he: קובץ מפת הסיביות ‚%s’ הוא בתסדיר לא נתמך

en: blocklists are incomplete
he: רשימות בלוקים הן חלקיות

en: blocklists are invalid
he: רשימות בלוקים הן שגויות

en: blocksize too large
he: גודל הבלוק גדול מדי

en: can't determine filesystem on %s
he: אי אפשר לאתר את מערכת הקבצים שעל %s

en: can't find command `%s'
he: לא ניתן למצוא את הפקודה ‚%s’

en: can't mount encrypted volume `%s': %s
he: אי אפשר להצפין כרך מוצפן ‚%s’:‏ %s

en: cannot allocate CC event buffer
he: לא ניתן להקצות מכלא אירוע CC

en: cannot allocate TPM event buffer
he: לא ניתן להקצות מכלא אירוע TPM

en: cannot compress the kernel image
he: לא ניתן לדחוס את דמות הליבה

en: cannot get cryptodisk from source disk `%s'
he: אי אפשר למשוך cryptodisk מכונן המקור ‚%s’

en: cannot make temporary directory: %s
he: לא ניתן ליצור תיקייה זמנית: %s

en: cannot make temporary file: %s
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני: %s

en: cannot open `%s': %s
he: לא ניתן לפתוח את ‚%s’‏: %s

en: cannot open configuration file `%s': %s
he: לא ניתן לפתוח את קובץ ההגדרות ‚%s’:‏ %s

en: cannot open device: %s
he: לא ניתן לפתוח את ההתקן: %s

en: cannot open disk: %s
he: לא ניתן לפתוח את הכונן: %s

en: cannot open grub disk `%s'
he: אי אפשר לפתוח את כונן grub‏ ‚%s’

en: cannot read `%s': %s
he: אי אפשר לקרוא את ‚%s’:‏ %s

en: cannot restore the original directory
he: לא ניתן לשחזר את התיקייה המקורית

en: cannot save the original directory
he: לא ניתן לשמור את התיקייה המקורית

en: card not found
he: הכרטיס לא נמצא

en: checksum verification failed
he: בדיקת הסיכום נכשלה

en: command failed
he: הפקודה נכשלה

en: connection refused
he: החיבור סורב

en: connection timeout
he: הזמן שהוקצב לחיבור תם

en: convert to bold font
he: המרה לגופן מודגש

en: core image is too big (0x%x > 0x%x)
he: דמות הלב גדולה מדי (0x%x > 0x%x)

en: core.img version mismatch
he: גרסת core.img לא תואמת

en: couldn't retrieve random data
he: לא ניתן למשוך נתונים אקראיים

en: couldn't retrieve random data for salt
he: לא ניתן למשוך מידע אקראי להמלחה

en: couldn't send network packet
he: לא ניתן לשלוח את חבילת הרשת

en: cryptographic error number %d
he: שגיאה קריפטוגרפית מס׳ %d

en: current directory of syslinux [default is parent directory of input file].
he: תיקייה נוכחית של syslinux [ברירת המחדל היא תיקיית ההורה של קובץ הקלט].

en: current directory of syslinux as it will be seen on runtime  [default is parent directory of input file].
he: התיקייה הנוכחית של syslinux כפי שתופיע בזמן הריצה [ברירת המחדל היא תיקיית ההורה של קובץ הקלט].

en: cygwin_conv_path() failed
he: cygwin_conv_path()‎ נכשלה

en: destination unreachable
he: היעד לא נגיש

en: device error: could not set requested mode
he: שגיאת התקן: לא ניתן להגדיר את המצב המבוקש

en: disable hinting
he: השבתת רימוז אוטומטית

en: diskboot.img size must be %u bytes
he: הגודל של diskboot.img חייב להיות %u בתים

en: domain name component is too long
he: רכיב שם התחום ארוך מדי

en: don't update LED state
he: לא לעדכן את מצב הנורית

en: done
he: בוצע

en: embedding is not possible, but this is required for RAID and LVM install
he: הטמעה אינה אפשרות אך זה נדרש לטובת התקנת RAID ו־LVM

en: embedding is not possible, but this is required for cross-disk install
he: הטמעה אינה אפשרית, אך זה נדרש לטובת התקנה בכוננים צולבים

en: enabling %s support ...
he: התמיכה ב־%s מופעלת…

en: error trying to perform kexec load operation
he: שגיאה בביצוע פעולת kexec load

en: error: %s.
he: שגיאה: %s.

en: expected escaped character
he: אמור להיות תו מילוט

en: failed to get FDT
he: משיכת ה־FDT נכשלה

en: failed to install protocols
he: התקנת הפרוטקולים נכשלה

en: failed to query size of device `%s': %s
he: תשאול גודל ההתקן ‚%s’ נכשל: %s

en: failed to read key file
he: קריאת קובץ המפתח נכשלה

en: failed to retrieve the structure field
he: משיכת שדה המבנה נכשלה

en: failure to read password
he: קריאת הסיסמה נכשלה

en: false
he: שקר

en: faulty RAM (BadRAM)
he: זיכרון פגום (BadRAM)

en: file `%s' is too big
he: הקובץ ‚%s’ גדול מדי

en: file `%s' not found
he: הקובץ ‚%s’ לא נמצא

en: filename expected
he: אמור להיות שם קובץ

en: filesystem `%s' does not support labels
he: מערכת הקבצים ‚%s’ לא תומכת בתוויות

en: filesystem `%s' doesn't support blocklists
he: מערכת הקבצים ‚%s’ לא תומכת ברשימות בלוקים

en: firmware image is too big
he: דמות הקושחה גדולה מדי

en: force autohint
he: אילוץ רימוז אוטומטי

en: four arguments expected
he: אמורים להיות ארבעה ארגומנטים

en: free-mem failed
he: פינוי זיכרון (freee-mem) נכשל

en: fwstart.img doesn't match the known good version. proceed at your own risk
he: fwstart.img לא תואם לגרסה הטובה והמוכרת. המשך התהליך הוא על אחריותך

en: handle
he: ידית

en: header file not found
he: לא נמצא קובץ כותרת

en: header file too small
he: קובץ הכותרת קטן מדי

en: incorrect MMIO access size
he: גודל גישה שגוי ל־MMIO

en: incorrect MMIO address syntax
he: תחביר כתובת MMIO שגוי

en: initrd already loaded
he: initrd כבר נטען

en: invalid HTTP header - LF without CR
he: כותרת HTTP שגויה - LF (הזנת שורה) בלי CR (ירידת שורה)

en: invalid PBKDF2 password
he: סיסמת PBKDF2 שגויה

en: invalid argument
he: ארגומנט שגוי

en: invalid block size
he: גודל בלוק שגוי

en: invalid color specification `%s'
he: הצבע שצוין ‚%s’ שגוי

en: invalid device tree
he: עץ ההתקן שגוי

en: invalid file name `%s'
he: שם הקובץ ‚%s’ שגוי

en: invalid line format: %s
he: תצורת השורות שגויה: %s

en: invalid mode: `%lu' is greater than maximum mode `%lu'
he: מצב שגוי: ‚%lu’ גדול מהמצב ‚%lu’ המרבי

en: invalid mode: number not valid
he: מצב שגוי: המספר לא נכון

en: invalid parameter
he: משתנה שגוי

en: invalid zImage
he: zImage שגוי

en: kernel image is too big (0x%x > 0x%x)
he: דמות הליבה גדולה מדי (0x%x > 0x%x)

en: key file size exceeds maximum (%d)
he: גודל קובץ המפתח חורג מהגודל המרבי (%d)

en: key file size is 0
he: גודל קובץ המפתח הוא 0

en: line too long, length greater than %zu: module %s
he: השורה ארוכה מדי, האורך הוא מעל %zu: מודול %s

en: list network addresses
he: הצגת כתובות רשת

en: list network cards
he: הצגת כרטיסי רשת

en: list network routes
he: הצגת נתיבי רשת

en: match
he: התאמה

en: memory being set is larger than allocated memory
he: הזיכרון שמוגדר גדול מהזיכרון המוקצה

en: mismatched [ in address
he: ] ללא תואם בכתובת

en: missing `%c' symbol
he: סמל ‚%c’ חסר

en: missing mandatory option for `%s'
he: חסרה אפשרות חובה עבור ‚%s’

en: module `%s' isn't loaded
he: המודול ‚%s’ לא נטען

en: module isn't loaded
he: המודול לא נטען

en: name
he: שם

en: network interface not found
he: מנשק הרשת לא נמצא

en: network protocol not available, can't send packet
he: פרוטוקול הרשת לא זמין, אי אפשר לשלוח חבילה

en: no APM found
he: לא נמצא APM

en: no DHCP info found
he: לא נמצאו פרטי DHCP

en: no DHCP option %u found
he: לא נמצאה אפשרות DHCP בשם %u

en: no DHCP options found
he: לא נמצאו אפשרויות DHCP

en: no DNS record found
he: לא נמצאה רשומת DNS

en: no DNS reply received
he: לא התקבלה תגובת DNS

en: no DNS servers configured
he: לא הוגדרו שרתי DNS

en: no EFI routines are available for your platform
he: אין שגרות EFI זמינות לפלטפורמה שלך

en: no EFI routines are available when running in BIOS mode
he: שגרות EFI אינן זמינות כלל בעת הרצה במצב BIOS

en: no IEEE1275 routines are available for your platform
he: אין שגרות IEEE1275 זמינות לפלטפורמה שלך

en: no SGI routines are available for your platform
he: אין שגרות SGI זמינות לפלטפורמה שלך

en: no UEFI output console interface
he: אין מנשק מסוף פלט UEFI

en: no command is specified
he: לא צוינה פקודה

en: no compression is available for your platform
he: אין דחיסה שזמינה לפלטפורמה שלך

en: no decryption key available
he: אין מפתח פענוח זמין

en: no mode found with requested columns and rows
he: לא נמצא מצב עם העמודות והשורות שהתבקשו

en: no mode struct for UEFI output console
he: אין מבנה למצב למסוף פלט UEFI

en: no network card found
he: לא נמצא כרטיס רשת

en: no random number generator is available for your OS
he: אין מחולל מספרים אקראיים זמין למערכת ההפעלה שלך

en: no server is specified
he: לא צוין שרת

en: no structure matched the given options
he: אף מבנה לא תאם לאפשרויות שסופקו

en: no such partition
he: אין כזאת מחיצה

en: no suitable video mode found
he: לא נמצאו מצב וידאו מתאים

en: no terminal specified
he: לא צוין מסוף

en: non-numeric or invalid columns number `%s'
he: מספר עמודות ‚%s’ לא מספרי או שגוי

en: non-numeric or invalid mode `%s'
he: המצב ‚%s’ לא מספרי או שגוי

en: non-numeric or invalid number `%s'
he: ערך לא מספרי או מספר שגוי ‚%s’

en: non-numeric or invalid rows number `%s'
he: מספר שורות ‚%s’ לא מספרי או שגוי

en: non-sector-aligned data is found in the core file
he: נמצאו נתונים שלא מיושרים לפי הגזרות בקובץ הלב

en: offset
he: היסט

en: one argument expected
he: אמור להיות ארגומנט אחד

en: one of the --get options is required
he: צריך רק את אחת מאפשרויות ה־‎--get

en: only ipv4
he: ipv4 בלבד

en: only ipv6
he: ipv6 בלבד

en: only one --get option is usable at a time
he: אפשר להשתמש רק באפשרות ‎--get אחת כל פעם

en: os-prober will be executed to detect other bootable partitions.\nIts output will be used to detect bootable binaries on them and create new boot entries.
he: os-prober יופעל לאיתור מחיצות שניתן לטעון מהן.\nהפלט שלו ישמש לאיתור קבצים בינריים עליהן ותיווצרנה רשומות טעינה חדשות.

en: os-prober will not be executed to detect other bootable partitions.\nSystems on them will not be added to the GRUB boot configuration.\nCheck GRUB_DISABLE_OS_PROBER documentation entry.
he: os-prober לא יופעל לאיתור מחיצות אחרות שניתן לטעון מהן מערכת.\nהמערכות שעליהן לא תתווספנה להגדרות הטעינה של GRUB.\nכדאי לעיין ברשומת התיעוד GRUB_DISABLE_OS_PROBER.

en: out of memory
he: הזיכרון נגמר

en: output buffer too small
he: מכלא הפלט קטן מדי

en: output generated config to FILE [default=stdout]
he: פליטת ההגדרות שנוצרו לקובץ [ברירת מחדל=stdout]

en: output parameters are not set
he: משתני הפלט לא מוגדרים

en: overflow is detected
he: התגלתה חריגה

en: passwords don't match
he: הסיסמאות לא תואמות

en: perform a DHCP autoconfiguration
he: ביצוע הגדרות אוטומטיות דרך DHCP

en: perform a bootp autoconfiguration
he: ביצוע הגדרות אוטומטיות דרך bootp

en: persistent RAM
he: זיכרון עקבי

en: persistent RAM (legacy)
he: זיכרון עקבי (מיושן)

en: prefer ipv4
he: להעדיף ipv4

en: prefer ipv6
he: להעדיף ipv6

en: premature end of file %s
he: הקובץ %s נגמר מוקדם מדי

en: press CapsLock key
he: נא ללחוץ על מקש CapsLock

en: press Insert key
he: נא ללחוץ על מקש Insert

en: press NumLock key
he: נא ללחוץ על מקש NumLock

en: press ScrollLock key
he: נא ללחוץ על מקש ScrollLock

en: press SysRq
he: נא ללחוץ על SysRq

en: press left alt
he: יש ללחוץ על alt שמאלי

en: press left ctrl
he: יש ללחוץ על ctrl שמאלי

en: press left shift
he: נא ללחוץ על shift שמאלי

en: press right alt
he: יש ללחוץ על alt ימני

en: press right ctrl
he: יש ללחוץ על ctrl ימני

en: press right shift
he: נא ללחוץ על shift ימני

en: print the version information and exit
he: הצגת פרטי הגרסה ולצאת

en: print this message and exit
he: הצגת ההודעה הזאת ולצאת

en: print verbose messages.
he: הצגת הודעות מפורטות.

en: public key %08
he: מפתח ציבורי %08

en: public key %08x not found
he: המפתח הציבורי %08x לא נמצא

en: read error: %s
he: שגיאת קריאה: %s

en: read text from FILE.
he: קריאת טקסט מקובץ.

en: reboot to firmware setup is not supported by the current firmware
he: אין תמיכה בהפעלה מחדש להגדרות קושחה עם הקושחה הנוכחית

en: relative subdirectory on network server
he: תת־תיקייה יחסית בשרת רשת

en: reserved RAM
he: זיכרון שמור

en: retrieve DHCP option and save it into VAR. If VAR is - then print the value.
he: משיכת אפשרות ה־DHCP ושמירתה למשתנה. אם המשתנה הוא - אז להדפיס את הערך.

en: root directory as it will be seen on runtime [default=/].
he: תיקיית העל כפי שתופיע בזמן הריצה [ברירת מחדל=/].

en: root directory of TFTP server
he: תיקיית העל של שרת ה־TFTP

en: root directory of the syslinux disk [default=/].
he: תיקיית העל של כונן ה־syslinux [ברירת מחדל=/]

en: route loop detected
he: התגלתה לולאת ניתוב

en: save ROM images in DIR [optional]
he: שמירת דמויות ROM תחת תיקייה [רשות]

en: serial port `%s' isn't found
he: הפתחה הטורית ‚%s’ לא נמצא

en: set capslock mode
he: הגדרת מצב capslock

en: set font family name
he: הגדרת שם משפחת הגופן

en: set font range
he: טווח הגופן

en: set font size
he: הגדרת גודל הכתב

en: set insert mode
he: הגדרת מצב דריסה

en: set numlock mode
he: הגדרת מצב numlock

en: set pause mode
he: הגדרת מצב השהיה

en: set scrolllock mode
he: הגדרת מצב scrollock

en: set the label to render
he: יש להגדיר את התווית כדי לעבד

en: size
he: גודל

en: string too long
he: המחרוזת ארוכה מדי

en: temporary
he: זמני

en: terminal `%s' isn't found
he: המסוף ‚%s’ לא נמצא

en: the SMBIOS entry point structure was not found
he: מבנה נקודת רשומת ה־SMBIOS לא נמצא

en: the argument `%s' requires an integer
he: הארגומנט ‚%s’ דורש מספר שלם

en: the field ends outside the structure
he: השדה מסתיים מחוץ למבנה

en: the first sector of the core file is not sector-aligned
he: הגזרה הראשונה של קובץ הלב לא מיושרת לפי הגזרות

en: the given offset is outside the structure
he: ההיסט שסופק הוא מחוץ למבנה

en: the handle must be between 0 and 65535
he: הידית חייבת להיות בין 0 ל־65535

en: the match must be a positive integer
he: ההתאמה חייבת להיות מספר שלם וחיובי

en: the sectors of the core file are too fragmented
he: מגזרי קובץ הליבה מקוטעים מדי

en: the size of `%s' is not %u
he: גודל של ‚%s’ אינו %u

en: the size of `%s' is too large
he: הגודל של ‚%s’ גדול מדי

en: the size of `%s' is too small
he: הגודל ‚%s’ קטן מדי

en: the size of initrd is bigger than addr_max
he: גודל ה־initrd גדול מ־addr_max

en: the type must be between 0 and 255
he: הסוג חייב להיות בין 0 ל־255

en: this GPT partition label contains no BIOS Boot Partition; embedding won't be possible
he: תווית מחיצת GPT זו אינה מכילה מחיצת טעינה ל־BIOS, לא תהיה אפשרות להטמעה

en: this is not a GPT partition table: %s
he: זאת לא טבלת מחיצות GPT:‏ %s

en: three arguments expected
he: אמורים להיות שלושה ארגומנטים

en: time out opening `%s'
he: תם הזמן הקצוב לפתיחת ‚%s’

en: timeout reading `%s'
he: תם הזמן הקצוב לקריאת ‚%s’

en: timeout: could not resolve hardware address
he: תם הזמן הקצוב: אי אפשר לפתור את כתובת החומרה

en: two arguments expected
he: אמורים להיות שני ארגומנטים

en: type
he: סוג

en: unable to determine partition UUID of boot device
he: לא ניתן לאתר את מספר הזיהוי הייחודי של המחיצה (UUID) של התקן הטעינה

en: unable to find boot device
he: לא ניתן למצוא התקני טעינה

en: unable to identify a filesystem in %s; safety check can't be performed
he: לא ניתן לזהות את מערכת הקבצים שב־%s, אי אפשר לבצע בדיקת בטיחות

en: unexpected EFI error
he: שגיאת EFI לא צפויה

en: unexpected EFI error number: `%u'
he: מספר שגיאת EFI לא צפוי: ‚%u’

en: unicode sequence too short
he: רצף היוניקוד קצר מדי

en: unicode sequence with invalid character '%c'
he: רצף יוניקוד עם תו שגוי ‚%c’

en: unknown TPM error
he: שגיאת TPM לא ידוע

en: unknown argument `%s'
he: הארגומנט ‚%s’ אינו ידוע

en: unknown compression %d
he: הדחיסה %d לא מוכרת

en: unknown filesystem
he: מערכת הקבצים לא מוכרת

en: unrecognised network address `%s'
he: כתובת הרשת ‚%s’ לא מוכרת

en: unrecognized escaped character '%c'
he: תו מילוט ‚%c’ לא מוכר

en: unrecognized number
he: מספר לא מזוהה

en: unresolvable address %s
he: הכתובת %s בלתי פתירה

en: unsupported HTTP error %d: %s
he: שגיאת HTTP‏ %d לא נתמכת: %s

en: unsupported HTTP response
he: תגובת HTTP לא נתמכת

en: unsupported instruction
he: הנחיה לא נתמכת

en: unsupported serial port flow control
he: בקרת זרימה לא נתמכת לפתחה הטורית

en: unsupported serial port parity
he: זוגיות פתחה טורית לא נתמכת

en: unsupported serial port speed
he: מהירות הפתחה הטורית לא נתמכת

en: unsupported serial port stop bits number
he: מספר סיביות עצירה בפתחה הטורית לא נתמך

en: unsupported serial port word length
he: אורך מילה בפתחה הטורית לא נתמך

en: use COLOR for background
he: להשתמש בצבע לרקע

en: use COLOR for text
he: להשתמש בצבע לכתב

en: use FILE as font (PF2).
he: להשתמש בקובץ כגופן (PF2).

en: use FILE as xorriso [optional]
he: להשתמש בקובץ כ־xorriso [רשות]

en: use STRING as product name
he: להשתמש במחרוזת כשם מוזר

en: variable
he: משתנה

en: variable `%s' isn't set
he: המשתנה ‚%s’ לא מוגדר

en: verification requested but nobody cares: %s
he: הוגשה בקשה לאימות אבל לאף אחד לא אכפת: %s

en: visually-ordered UTF-8
he: UTF-8 בסידור חזותי

en: vlan id `%s' not in the valid range of 0-4094
he: מזהה ה־vlan‏ ‚%s’ אינו בטווח התקף של 0-4094

en: will not proceed with blocklists
he: לא נמשיך עם רשימות בלוקים

en: write output to FILE [default=stdout].
he: כתיבת פלט לקובץ [ברירת מחדל=stdout]

en: xorriso not found
he: xorriso לא נמצא

en: you can't delete this address
he: אי אפשר למחוק את הכתובת הזאת

en: you need to load the Xen Hypervisor first
he: צריך לטעון את ה־Xen Hypervisor קודם

en: you need to load the kernel first
he: צריך לטעון קודם את הליבה

en: your BIOS Boot Partition is too small; embedding won't be possible
he: מחיצת הטעינה של ה־BIOS שלך קטנה מדי, לא תהיה אפשרות להטמעה

en: your core.img is unusually large.  It won't fit in the embedding area
he: ה־core.img שלך גדול בצורה חריגה. הוא לא יתאים לאזור ההטמעה.
